Sintija Bērziņa   Vizuālās mākslas skolotāja

Sintija Bērziņa

Vizuālās mākslas skolotāja

Skola, kurā strādā
Cēsu 2. pamatskola

Izglītība
Bakalaura grāds mākslā iegūts Latvijas Universitātē un maģistra grāds mākslas terapijā iegūts Rīgas Stradiņa universitātē

Pieredze
Ar ilggadēju pieredzi NVO sektorā, iesaistoties Invalīdu un viņu draugu apvienībā "Apeirons", Sintija ir piedalījusies gan vietējās, gan Eiropas līmeņa politikas veidošanā cilvēkiem ar invaliditāti. Laikmetīgās mākslas centrā Kim? Sintija ir izstrādājusi izglītības programmas saturu, ko vadījusi dažādām vecumu grupām. Mākslas terapijas nodarbības ir vadījusi senioriem, dienas centros un internātskolās. Sintija ir pieradusi strādāt izaicinošos apstākļos, intensīvi, bet ar nerimstošu prieku un plašu smaidu sejā!

Intereses
Radošums, psiholoģija, neirozinātnes, apzinātība. Bet visvairāk Sintiju interesē kā dažādas lietas var mācīties un apgūt caur mākslu jeb radošā veidā.

Sintija un Iespējamā misija
Sintija atzīst, ka vārds "mācīt" viņu nedaudz biedē, jo tas izklausās vienpusējs. Viņa drīzāk vēlas būt instruments vai rīks, kas ļauj skolniekiem paskatīties plašāk, no cita skatu punkta. Skolēniem vēlas parādīt, ka izaugsme ir vitāla ikviena eksistencē un mācīties ir iespējams no ikvienas situācijas.

"Par Iespējamās misijas dalībnieku es vēlos kļūt, lai augtu. Un vēlos turpināt visas savas zināšanas un dzīves pieredzi integrēt vienā virzienā. Es redzu, cik nozīmīgs ir skolotāju darbs bērnu un jauniešu personības attīstībā un ticu, ka es varētu ne tikai dot, bet arī mācīties no viņiem."