Linda Lagzdiņa   Matemātikas un bioloģijas skolotāja

Linda Lagzdiņa

Matemātikas un bioloģijas skolotāja

Skola, kurā strādā
Krustpils pamatskola

Izglītība
Bakalaura grāds datorzinātnēs iegūts Ventspils Augstskolā

Pieredze
Studiju laikā Linda darbojās Ventspils Augstskolas Studentu Padomē, organizējot dažādus augstskolas pasākumu. Ar lielu aizrautību Linda organizē tematiskos pasākumus, kur bērni un jaunieši jautri pavada laiku un iemācās jaunas zināšanas un prasmes. Lindai ir plaša pieredze bērnu un jauniešu vasaras nometnēs, mācību centra "Miranda M" rīkotajās nometnēs Linda iemācījusies atrast īsto pieeju katram bērnam.

Intereses
Grāmatu lasīšana un citu iedrošināšana to darīt.

Linda un Iespējamā misija
Linda nebaidās uzstādīt augstus mērķus, atzīt savas kļūdas, no tām mācīties un izmantot iegūto kā pakāpienu ceļā uz nākamo mērķu sasniegšanu. "Katrs no mums ir citādāks, un tas nepadara nevienu sliktāku vai mazāk svarīgu par citiem, bet piešķir jaunus mērķus un sniedz citas priekšrocības un rada jaunus izaicinājumus." Linda nevēlas gaidīt, kad kāds cits atnāks un atrisinās problēmas mūsu izglītības sistēmā, bet ir gatava būt par daļu no risinājuma, jo uzskata, ka bērni ir mūsu valsts un arī pasaules nākotne, un mūsu pienākums ir sniegt viņiem labāko iespējamo izglītību un atbalstu, lai viņi spētu kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem un veicināt tās izaugsmi un attīstību.

Linda vēlas kļūt par labu skolotāju, kas ieklausās skolēnu problēmas, lai palīdzētu tās risināt un šķietami sarežģītu priekšmetu parādītu citādi - skolēniem saprotami un interesanti. "Es vēlos atbalstīt Skolēnu pašpārvaldi un parādīt, ka arī viņi spēj sasniegt ko lielu. Man ir svarīgi veidot atgriezenisko saiti ar skolēniem un viņu vecākiem, vēlos dot iespēju sevi parādīt ne tikai tiem skolēniem, kas ir gudrākie, skaļākie, vai drosmīgākie, bet arī tiem, kam iet grūtāk, kas ir kautrīgāki, ko parasti nepamana un aizmirst. Es vēlos parādīt, skolēniem, ka katrs no viņiem ir svarīgs un ir spējīgs sasniegt savus mērķus un sapņus."

Iespējamā misija Lindai dos atspēriena punktu, atbalstu ceļa sākumā. Linda nedomā apstāties pēc diviem vai pat divdesmit gadiem, jo pasaule nepārstāj attīstību un tai līdzi jāattīstās arī mums un mūsu izglītības sistēmai.