Ilma Kupcova   Sociālo zinību skolotāja

Ilma Kupcova

Sociālo zinību skolotāja

Skola, kurā strādā
Daugavpils 3. vidusskola

Izglītība
Bakalura grāds mākslas menedžmentā un bakalaura grāds socioloģijā.

Pieredze
Strādājot lietvedībā Ilma ir slavēta par organizēto darba kultūru un profesionalitāti. Viņa piedālījusies Erasmus+ apmaiņas programmā, vadījusi jaunsargu rotu, ko pati absolvējusi ar izcilību. Ilma ir organizators, viņa organizē pasākumus visdažādākajās jomās. Piemēram, Daugavpils bērnus un jauniešus par Latvijas kultūru un tradīcijām viņa ieinteresējusi vadot Daugavpils Universitātes Zinātņu festivāla kultūras sadaļu.

Intereses
Kultūra, teātris, fotomāksla, dzeja, literatūra, psiholoģija, filozofija.

Ilma un Iespējamā misija
"Es vēlējos kļūt par Iespējamās misijas dalībnieku, jo man patīk strādāt ar bērniem un jauniešiem, redzēt viņu acīs dzirksteli par izaicinājumiem, atrast pieejas arī tiem, kuri nevēlas mācīties. Vēlos pierādīt, ka visas zināšanas var noderēt, ja pareizi tās pielieto. Jau no 12 klases esmu strādājusi, motivējusi un palīdzējusi jauniešiem un bērniem attīstīties, uzskatu, ka šī programma ir lieliska iespēja sadarboties ar jauniešiem, kuri vēlas padoties, nemeklējot risinājumu! Es vēlos dalīties un motivēt!”

Iespējamā misija Ilmai dos iespēju sevi pierādīt. Skolotāji var motivēt un ieinteresēt jauniešus mācīties. darbs skolā Ilmai dos iespēju turpināt ģimenes skolotāju darbību, jo paaudžu paaudzēs ir skolotāji. Ilma vēlas veidot jauniešus, kuri novērtētu sevi un citus. Vēlos, lai katrs atrod savu ceļu, savu stihiju un dodos tai līdzi, un es ar lielāko prieku atbalstīšu. "No čika var izkalt dālderi, no bērrna, kuram zudusi vēlme mācīties var izaudzināt teicamnieku, viss ir viņā pašā un vidē kādā viņš aug. Tikai pateicoties labiem pedagogiem esmu, kas esmu šobrīd. Viss ir neiespējams, ja neesi pamēģinājis darīt. Sāc, dari, jo tas ir tikai sākums!"