Emīls Miglinieks   Ķīmijas skolotājs

Emīls Miglinieks

Ķīmijas skolotājs

Skola, kurā strādā
Siguldas Pilsētas vidusskola

Izglītība
Dabaszinātņu bakalaura un maģistra grāds bioloģijā iegūts Latvijas Universitātē

Pieredze
Līdz darbam skolā Emīls veiksmīgi strādāja laboratorijas iekārtu izplatīšanas uzņēmumā Labochema Latvija. Šajā darbā bija ne vien izcili jāpārzina iekārtu funkcionalitāte, bet arī jāapmāca jaunie zinātnisko iekārtu lietotāji, ko Emīls veica trīs valodās. Iepriekš Emīls ir pasniedzis fizikas un ķīmijas privātstundas pamatskolas vecuma skolēniem, savukārt ASV armijas karavīriem Latvijā palīdzēja apgūt latviešu valodu. Emīls lieliski saprotas ar dzīvniekiem, jo savulaik Rīgas Zooloģiskajā dārzā atbildēja par lielo pārnadžu un nepārnadžu kopšanu (kamieļi, zebras, žirafes, zirgi, brieži).

Intereses
Programmēšana, origami.

Emīls un Iespējamā misija
Emīls jau vienu gadu strādā skolā par ķīmijas skolotāju, kur nonāca jēgpilnas nodarbošanās meklējumu rezultātā. Izglītība un skola ir vide, kur vēlos uzkavēties un redzu virzienus, kuros jāpilnveidojas. Vēlos veicināt kompetencēs balstītas mācību pieejas ieviešanu skolā.

"Tas ar ko nodarbojos savā pirmajā darba gadā skolā ir absolūtais diletantisms - mācu tā kā mācīja man. Es gribu darīt citādāk, bet nezinu kā!" Emīls vēlas mācīties, lai kļūtu būt par labu un modernu jaunās paaudzes skolotāju. Tādu, kurš spēj visos bērnos radīt interesi par dabu, dabas procesiem un veicināt izpratni par mācību priekšmetu, vienlaicīgi esot jautrs, uzticams un saistošs. "Vēlētos iemācīt bērniem kritiski domāt un spēt labi un patstāvīgi izvērtēt informāciju, kas viņiem ir pieejama.

Iespējamā misija ir stimulējoša un izaicinājumiem bagāta vide, kur vēlos pilnveidoties pats un sniegt savu pienesumu dabaszinātņu mācīšanā skolēniem."