Labākas izglītības kvalitātes priekšnoteikums ir patstāvīga un atbildīga skola ar spēcīgu vadību, kas sadarbībā ar vietējo kopienu prot veidot un īstenot skolas vīziju, piesaistīt, motivēt un atbalstīt skolotājus. Tādēļ Iespējamā misija sadarbībā ar Swedbank jau piekto gadu īsteno iniciatīvu skolu vadītājiem - Direktoru klubu.


Direktoru kluba mērķi

Direktoru kluba mērķis ir pilnveidot skolu direktoru vadības prasmes, lai stiprinātu skolu iespējas nodrošināt labāku mācību vidi skolēniem. Mācību ietvaros direktori dalās pieredzē ar citiem skolu vadītājiem un mācās no dažādu uzņēmumu pieredzes. Ar savu organizāciju un personāla vadības pieredzi Direktoru klubā iesaistās progresīvi uzņēmumi, kas atbalsta Iespējamo misiju – Swedbank, EY Latvia, Exigen Services, draugiem.lv un citi.


Direktoru kluba norise

Katrs direktors piedalās Direktoru kluba darbībā divus gadus, apmeklējot 5-6 pilnas dienas klātienes tikšanās katru gadu. Šajā laikā direktori stratēģiski soli pa solim plāno un īsteno būtiskas pārmaiņas skolās, daloties pieredzē ar citiem skolu vadītājiem. 

2015./2016. m.g. Direktoru klubā darbojās 30 Latvijas skolu direktori no dažādiem reģioniem, pārstāvot atšķirīgas skolas – ģimnāzijas, vidusskolas, arodskolas, tehnikumus, pamatskolas un sākumskolas.


Ja vēlaties uzzināt vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums!

Dina Sarceviča-Kalviške,
Direktoru kluba projekta vadītāja
Mobilais tālrunis: +371 26179587
E-pasts: dina.sarcevica@iespejamamisija.lv