Beate Gargurne   Vizuālās mākslas skolotāja

Beate Gargurne

Vizuālās mākslas skolotāja

Skola, kurā strādā
Jelgavas Tehnikums

Izglītība
Bakalaura grāds grafikas dizainā iegūts Latvijas Universitātē

Pieredze
Beates darbs allaž bijis cieši saistīts ar mākslu, studiju laikā viņa strādāja Latvijas Nacionālās operas un baleta dekorāciju darbnīcā, veidojot dekorācijas izrādēm, tika iegūta pieredze saskarsmē ar dažādiem cilvēkiem, mēģinot izpildīt scenogrāfu un citu mākslinieku vīzijas dzīvē. Vēlāk, strādājot uzņēmumā, kas veido koka dekorus un grāmatas bērniem, Beate apguva dažādas iemaņas darbā ar materiāliem un krāsām, saprata, ka spēj ātri un kvalitatīvi apgūt pienākumu klāstu. Beates pēdējā darba vieta bija Rīgas Starptautiskā mākslas biennāle, kur pildīja asistenta pozīciju lokācijas koordinatoram. Šis darbs bija lieliska pieredze sastrādāties ar ļoti dažādiem kolēģiem un mākslas baudītājiem, attīstot komunikācijas prasmes, spēju ātri reaģēt. Daudzpusīgie pienākumi iepriekšējās darba vietās attīstījuši labas koncentrēšanās spējas, uzņēmību jaunus uzdevumus pildot, neatlaidību un organizētību.

Intereses
Videi un veselībai draudzīgs dzīvesveids.

Beate un Iespējamā misija
Beate ir pārliecināta, ka lai kaut kas notiktu un kaut ko mainītu, ir jāsāk ar sevi pašu. Jaunieši ir mūsu nākotne, tādēļ izglītība ir svarīga, bet vēl svarīgāk ir iemācīt domāt patstāvīgi un atbildīgi. Būtiski jauniešiem parādīt, ka pasaule ir plaša un interesanta, visapkārt ir tik daudz ko redzēt un uzzināt.

"Vēlos būt daļa no Iespējamās misijas, lai apgūtu ko jaunu, iepazītu cilvēkus, kuri vēlas pilnveidoties. Lai mācītu, ir jāmācas pašam, tādēļ esmu gatava visam, ko piedāvās šī programma." Beate vēlas iegūt pieredzi, strādājot ar jauniešiem, vērst un iedvesmot citādu skatījumu uz pasauli, un radīt vēlmi strādāt un attīstīties. "To pašu vēlos iegūt sev, vēlos attīstību, jo, manuprāt, bērni neļauj iestagnēties, tie pieprasa kustību un ir jāvirzās, lai turētu līdzi."