Anna Kurgane   Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Anna Kurgane

Latviešu valodas un literatūras skolotāja

Skola, kurā strādā
Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola

Izglītība
Bakalaura grāds mākslās iegūts Latvijas Kultūras akadēmijā

Pieredze
Anna ir komunikabla, atbildīga un atvērta jauniem izaicinājumiem. Līdzšinējo darba pieredzi guvusi žurnālistikā, viesmīlībā un menedžmentā. Darbojusies jauniešu attīstības programmā "Go Beyond Liepāja". "Lepojos, ka spēju atrast spēku pārvarēt savus "nevaru" un "nemāku" un izdarīt vairāk nekā pašai sākumā šķiet."

Intereses
Teātris, latviešu tradicionālā kultūra, arheoloģija.

Anna un Iespējamā misija
Iestājoties Iespējamajā misijā, Anna ir iedvesmas un apņēmības pilna pierādīt savus spēkus pedagoģijā. "Vidusskolas un augstskolas laikā man paveicies ar lieliskiem skolotājiem, kuri parādījuši kā mācīties ar prieku. Vēlos jauniešiem sniegt to pašu. Vēlos vadīt stundas, uz kurām skolēni nāk ar interesanti, nevis tikai tāpēc, ka tā obligāti jādara. Vēlos iedvesmot un palīdzēt attīstīt talantus. Vēlos vadīt mācību procesu atbilstoši mūsdienu prasībām.

Anna uzskata, ka skolotājs var ietekmēt skolēnu nākotni, tāpēc šis darbs nes ļoti lielu atbildību. Tāpēc Anna centīsies ne vien pasniegt mācību priekšmetu, bet arī skolēniem palīdzēs saprast savus mērķus un aicinājumu turpmākajai dzīvei.Viņa pati jau gandrīz desmit gadus spēlē amatierteātrī un tāpēc skolā labprāt izveidot dramatisko pulciņu.