Agnese Slišāne  Matemātikas un ekonomikas skolotāja

Agnese Slišāne
Matemātikas un ekonomikas skolotāja

Izglītība: Bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā ieguvusi Rīgas Tehniskās Universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē. Agnese beigusi Ogres 1. vidusskolu. Mācījusies ERASMUS apmaiņas programmā Dānijā. Zināšanas papildinājusi arī Zviedrijā, Anglijā un Francijā.

Pieredze: Agnese veikusi brīvprātīgās darbu Amsterdamā, veicot sabiedrisko attiecību un mārketinga aktivitātes mākslas galerijā. Latvijā darba pieredzi guvusi strādājot par projektu vadītāju.

Skola, kurā strādā: Ogres 1.vidusskola

Agneses mīļākie mācību priekšmeti ir vēsture, literatūra un valodas. Viņa ir ieguvusi teicamas angļu valodas zināšanas, nedaudz ielūkojusies spāņu, holandiešu un čehu valodu pamatos. 

Dziedāšana, riteņbraukšana, peldēšana, volejbols un joga ir viņas aizraušanās. Agnese dzied korī, kopā ar citiem jauniešiem izveidojusi Ogres Jauniešu kori, jo uzskata, ka ir svarīgi strādāt un mācīties kopā – katra jauna dalība dod unikālas zināšanas.

Agnese domā, ka divos gados Iespējamā misijā var paveikt daudz. Vislielākais izaicinājums būtu iemācīt priecāties tos, kuri uz skolu nāk nelabprāt, jo mācības šķiet neinteresants process.

Agnese grib, lai skolā bērni viņā redz iniciatīvu un aizrautību, kas liktu arī pašiem darboties un iedrošinātu citus.

„Ticu, ka Latvijā aug patriotiski jaunieši ar vēlmi aizvien uzlabot dzīvi dzimtajā zemē, tāpēc gribu uzdrīkstēties mēģināt mācīt un mācīties,” saka Agnese.