Valerija Vorobjova  Angļu valodas skolotāja

Valerija Vorobjova
Angļu valodas skolotāja

Skola, kur strādās un priekšmeti, ko mācīs

Pļavnieku pamatskolā angļu valodu.

Izglītība

Bakalaura grāds mūzikas un mediju menedžmentā, iegūts Londonas Metropolitēna universitātē.

Pieredze

Valerija bijusi izglītojošo projektu producente Latvijas Nacionālajā operā, kur plānojusi un vadījusi izglītojošas ekskursijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pusaudža gados aktīvi darbojusies LĢPSVA “Papardes zieds”, vadot lekcijas Latvijas skolās, un bijusi brīvprātīgā krīzes centrā “Māras centrs”.

Intereses

Klasiskā mūzika, skatuves māksla.

Valerija un IESPĒJAMĀ MISIJA

Doma par dalību programmā IESPĒJAMĀ MISIJA Valerijai briedusi jau apmēram 4 gadus, kad viņa vēl dzīvojusi Londonā. Līdz šim liktenīgajam pieteikšanās gadam viņa izmēģinājusi komunikāciju ar skolas vecuma bērniem un sapratusi, ka veidojas labs kontakts.  “Kad aizpildīju anketu, kas ir pirmais atlases solis, zināju, ka tas ir 100% mans.”

Mācīties un tiekties pretī sapņiem Valeriju vadījis iekšējais dzinulis, jo vienmēr gribējies būt pirmajai. Skolā iedvesmojošākie bijuši skolotāji, kas gan pārzinājuši savu jomu, gan veidojuši ar skolēniem labu kontaktu. Universitātē bijusi kāda pasniedzēja, kas uz studentiem iedarbojusies teju maģiski, “Kad esmu ar viņu vienā telpā man gribas būt labākai studentei. Viss notiek vienkārši un tas mani iedvesmo nākt uz stundām un mācīties jauno vielu.”

Valerijas maģiskā formula klasē varētu būt viņas skatījums uz dzīvi un plašais redzesloks. “Es gribu, lai mani skolēni ir motivēti mācīties valodas, lai viņi saprot, cik nozīmīgi mūsdienās ir runāt svešvalodās, lai viņi ir spējīgi pieņemt pamatotus lēmumus un ir motivēti attiecībā uz savu nākotni.” Valerija apzinās, ka nākotne ir svarīga dzīves sastāvdaļa, bet tā nenotiks bez piepildītas tagadnes. Veiksmīgai skolēnu nākotnei Valerija viņu tagadni piepildīs ar pozitīvu mācīšanās pieredzi.