5. oktobrī programmas Iespējamā misija (IM) patrons, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas Pilī uzņēma jaunos skolotājus, programmas dibinātājus un atbalstītājus. Tikšanās laikā Valsts prezidents iepazinās ar jaunajiem skolotājiem un izteica pateicību klātesošajiem par atbalstu un ieguldījumu Latvijas izglītības sistēmas attīstībā.

Pasākuma laikā IM 9. iesaukuma dalībnieki pateicās mūsu atbalstītājiem:

“Jūsu ekselence, Valsts Prezidenta kungs, cienījamās dāmas un godātie kungi, Iespējamās Misijas atbalstītāji un draugi!

Jūsu priekšā stāv 20 jauni un laimīgi cilvēki, kuri pirms dažiem mēnešiem pateica kādu īpašu, JĀ. Iespējams, līdz šim nozīmīgāko un izaicinošāko, JĀ, mūsu dzīvēs. Šis, JĀ, ir pateikts darbam skolā - misijai būt par skolotāju.

Katrs, JĀ, neraugoties uz to, vai sakām to saviem vecākiem, saviem skolotājiem, draugiem, vai paši sev, nozīmē kaut kā jauna sākumu. Un arī skola ir par to - tā viscaur iemieso sevī apstiprinājumus bērnu vēlmēm radīt ko jaunu, sapņot, iegūt vērtības un jaunu ticību saviem spēkiem un uzstādītajiem mērķiem.

Skolēniem nepieciešami skolotāji, kuri tic viņu izvēlētajam ceļam, neraugoties uz to, vai bērnam nāktos pa šo ceļu soļot, skriet, lidot vai rāpot. Iespējamās misijas skolotājs tic, ka katrs bērns var! Un mums tas nav tikai pieņēmums. Šo pēdējo mēnešu laikā, mums tas ir kļuvis par faktu ar kuru ik dienas dodamies uz skolu. Faktu, kura ietekmē esam gatavi līdz 3 naktī labot skolēnu argumentētās esejas, faktu, kura ietekmē esam gatavi visu brīvo laiku brīvdienās veltīt stundu plānu, jaunu mācību metožu un personīgo izaugsmes piezīmju veidošanā. Faktu, kura ietekmē vairs nav svarīgi, vai stundas mērķis tiek sasniegts skolas bēniņos, pagrabā bez logiem, vai skolas iekšpagalmā zem mākoņiem.

Gribu uzsvērt, ka ikvienu JĀ, ir daudz vieglāk pateikt tad, ja zini, ka apkārtējie tic tam, ka spēsi to piepildīt. Iespējamā misijā mēs zinām, ka tie esat jūs, atbalstītāji, kuri tic mūsu darbam un atbalsta to visdažādākajos veidos. Jūsu atbildības izjūta pret mūsu kopīgo nākotni, mērķtiecība mainīt pastāvošo, atvērtība jaunajam un izcilība pašu darbā, ļauj mums ar šīm vērtībām ik dienas doties arī pie ikviena skolēna visā Latvijā.

Tāpēc mēs - Iespējamās misijas 9. iesaukums - vēlamies jums sacīt, paldies, jūsu atbalsts mums nozīmē ļoti daudz!

Bērniem mūsu klasēs ir ļoti daudz sapņu. Šie sapņi ir kā atgādinājums mums, ka ar savu devumu Iespējamā misijā mēs ejam uz konkrētu mērķi - dāvāt izcilu izglītību ikvienam skolēnam Latvijā, lai šodienas sapņi kļūtu par rītdienas realitāti.

Paldies jums!"