Why Mission Possible matters?  Ieva's story!

Why Mission Possible matters? Ieva's story!

For me, as for other fellows of the program, “Mission Possible” is the way to express our unconditional love for the nation, country and society. By developing leadership skills we fulfill the potential of our students. They are the future of our country and our planet. Smart, creative, skilled and intelligent people are the fundamental of the world. I tend to say that everybody is capable, one only has to find the right challenge, time and place.

Why Mission Possible matters?  Jēkabs's story!

Why Mission Possible matters? Jēkabs's story!

The look in a pupil's eyes, when they realize they understand at the end of a long road of filling gaps in their knowledge and fighting for their self-confidence, is beyond words.

Why Mission Possible matters?  Imanta's story!

Why Mission Possible matters? Imanta's story!

Iespējamā misija creates around it a community of intelligent, goal-oriented people who are dedicated to making a difference in their schools, in their nation and in the education sector overall.

Why Mission Possible matters? Ilze's story!

Why Mission Possible matters? Ilze's story!

Mission Possible was a chance for me to return to Latvia, to do meaningful and impactful work, and to find purpose when I felt a little lost. With its challenging training and leadership development, Iespejama Misija allows young, talented individuals in Latvia to prove themselves in a demanding yet rewarding work environment. Perhaps more importantly, it also supports these driven individuals to pass on their knowledge and skill to pupils, thus growing a globally ready, courageous and capable generation.   

Izglītības Hackaton Igaunijā!

Izglītības Hackaton Igaunijā!

Brīvā atmosfēra ļāva atslābināties un pilnībā veltīties dotajam uzdevumam. Un darbīgā atmosfēra bija brīnišķīgs veids kā paātrināt ideju nobriešanas procesu. Es biju ļoti pārsteigta par kvalitatīvajiem rezultātiem, kas radīti nepilnu divu dienu laikā.

6 ieteikumi atlasei uz kāroto darba vietu

6 ieteikumi atlasei uz kāroto darba vietu

Lai iegūtu kāroto darba vietu, ir nepieciešams sagatavoties atlasei, kas sākas jau no CV un motivācijas vēstules nosūtīšanas, un tās turpinājums uzņēmumos atšķiras. Tevi var sagaidīt gan darba intervija, gan kāds radošs uzdevums, varbūt pat vairākas atlases kārtas.

Uzdāvini Latvijai skolotāju

Uzdāvini Latvijai skolotāju

Iespējamās misijas dalībnieki atzīst, ka skolā neviena diena nelīdzinās citai. Tu pats esi sava darba noteicējs, ikdienā plānojot un vadot aizraujošas mācību stundas, komunicējot ar skolēniem, vecākiem un kolēģiem, turklāt, nekas nelīdzinās tai sajūtai, kad tu redzi savu skolēnu panākumus un izaugsmi. Tā ir vislielākā ietekme un, iespējams, svarīgākā dāvana, ko vari pasniegt Latvijai dzimšanas dienā. 

Vita Diķe: "Skolotājam ir dota milzīga vara!"

Vita Diķe: "Skolotājam ir dota milzīga vara!"

Vītola fonda Valdes priekšsēdētāja Vita Diķe katru dienu satiek lieliskus jauniešus, kuri dodas uz augstskolu un saņem stipendijas. Aiz katra no šiem jauniešiem stāv skolotājs, kurš ir noticējis bērna spējām un aicinājis kāpt augstāk. Arī Vita ir bijusi skolotāja, tāpēc mēs lūdzām viņu dalīties savā redzējumā par izglītības nozīmi, skolu un skolotāja lomu katra bērna dzīvē.

Kāpēc darba devēji novērtē iesaistīšanos ārpus studiju aktivitātēs?

Kāpēc darba devēji novērtē iesaistīšanos ārpus studiju aktivitātēs?

Augstskolas absolvēšana ir viena mērķa sasniegšana, tas ir ļoti labi. Tomēr, pabeidzot augstskolu, iegūsi tādu pašu diplomu kā tavi kursa biedri un studiju programmas absolventi pirms gada, diviem, trīs. Tāpēc ar šo diplomu vien visticamāk nekļūsi par darba devēja pirmo izvēli, tāpēc iesakām jau savlaicīgi domāt, kā palielināt savas izredzes iegūt kāroto darbu.