Sveiki! Liels prieks, ka vēlies pievienoties kustībai, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā! Lai saņemtu savu pieteikuma anketu, lūdzu aizpildi zemāk redzamo reģistrācijas formu.

Reģistrējies, lai uz savu e-pasta adresi saņemtu pieeju Iespējamās misijas pieteikuma anketai! Piesakies un aizpildi saņemto anketu līdz  2018. gada 1. martam.

Tu vari pieteikties, ja:
  • 2018. gada 1. septembrī būsi ieguvis vismaz bakalaura vai augstāko profesionālo otrā līmeņa izglītību (pieteikšanās brīdī vari būt pēdējā kursa students);
  • Tev ir atbilstošas latviešu valodas zināšanas, lai skolā varētu mācīt savu priekšmetu un sekmīgi piedalīties mācībās pats;
  • Tava augstākā izglītība nodrošina zināšanas un prasmes mācīt kādu no vispārējās izglītības mācību priekšmetiem (skolā varēsi pasniegt mācību priekšmetu atbilstoši zinātņu nozarei, kurā esi ieguvis augstāko izglītību).
Iespējamās misijas dalībnieki 2 gadus strādā par skolotājiem un pilnveidojas Līderības attīstības programmā! Uzzini vairāk: www.iespejamamisija.lv 
1. Informācija par sevi
2. Izglītība
Norādi, kāda ir Tava pēdējā iegūtā augstākā izglītība! Ja vēl esi students, norādi pašreizējo studiju vietu un plānoto studiju programmas beigšanas laiku.
3. Pieredze

4. Interese par Iespējamo misiju
Pārliecinies, ka norādītā informācija ir pareiza (pievērs uzmanību norādītajam e-pastam)!
Lai iesniegtu reģistrācijas anketu, spied Iesniegt.

Vajadzīga palīdzība?

 

Jautājumu, neskaidrību un sarežģījumu gadījumā sazinies ar mums (aija.brikse@iespejamamisija.lv, 29767615).

anketa


IETEIKUMI PIETEIKŠANĀS PROCESĀ

  • Pieteikuma anketas pildīšana var aizņemt vairākas dienas vai nedēļas, turklāt jāpievieno sekmju izraksta un diploma kopija. Iesakām anketu sākt pildīt laicīgi.
  • Labāk sagatavoties atlasei un dalībai programmā palīdzēs iepazīšanās ar absolventu vai dalībnieku pieredzēm. Iesakām piedalīties IM pasākumos. Uzzini par tiem mūsu blogā un sociālajos tīklos
  • Piesakoties apdomā katru anketas jautājumu, tas noderēs tālākā atlases gaitā un jau esot programmā.
  • Lai noskaidrotu, kādu mācību priekšmetu vari pasniegt skolā, sazinies ar mums vai arī atzīmē pieteikuma anketā tos, kurus, tavuprāt, vari mācīt, atbilstoši izglītībai. Mēs palīdzēsim precizēt.

Buklets par Iespējamo misiju