Madara Miltoviča  Fizikas skolotāja

Madara Miltoviča
Fizikas skolotāja

Skola, kurā strādāja: Ikšķiles vidusskola (2010.- 2013.)

Iegūtā izglītība: Rīgas Tehniskā Universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes bakalaurs vides zinātnēs; Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Vidējās izglītības fizikas skolotāja kvalifikācija

Šobrīd: Vadu loku šaušanas uzņēmumu SIA Erenimi Archery. Mācību portāla Fizmix.lv eksperimentu sadaļas līdzautore

Intereses: Literatūra (šobrīd TOP3 grāmatas: R.T. Kijosaki Bagātais tētis, Nabagais tētis; G.Freilijs Džeka piezīmes; V.Igo Nožēlojamie), šaušana ar loku, ceļošana.

Aktuāli: Pirmais vārds, ko iemācās ikviens jaunais misijas skolotājs ir „Mērķis”. Kā vēlāk izrādās visas darbības ar laiku kļūst mērķtiecīgas, virzītas un pārdomātas. Pat brīvais laiks tiek pavadīts mērķtiecīgās aktivitātēs! Iespējams, šis ir atslēgas vārds visam, kas noticis divus gadus – strādājot skolā, vadot klases, iejūtoties kolektīvā. Mani sākotnējie mērķi ieejot skolā bija samērā nekonkrēti, mazliet pat atrauti no realitātes. Šobrīd spēju izvirzīt reālus, pamatotus un pietiekami ambiciozus mērķus gan sev, gan saviem skolēniem. Esmu izplānojusi, kā šos mērķus sasniegšu. Patiess prieks, kad tas izdodas. Izaicinājums, ja vēl nesanāk.