Kristaps Zaļais  Matemātikas un ekonomikas skolotājs

Kristaps Zaļais
Matemātikas un ekonomikas skolotājs

Skola, kur strādās un priekšmeti, ko mācīs

Salaspils 1. vidusskolā matemātiku. 

Izglītība

Bakalaura grāds starptautiskajā ekonomikā un komercdiplomātijā, iegūts Latvijas Universitātē.

Pieredze

Kristaps ir valdes priekšsēdētājs organizācijai BoomRiga, kas organizē pasākumus jauniešiem, kur top inovatīvas idejas jaunam biznesam. Viņš guvis arī pieredzi mārketingā un ir treneris futbola klubā Auda, kur ar U-12 komandu izcīnījis godalgas gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

Intereses

Vēsture, politika, futbols.

Kristaps un IESPĒJAMĀ MISIJA

IESPĒJAMĀ MISIJA Kristapam būs izcils turpinājums viņa jau iepriekš gūtajai pieredzei, strādājot par treneri un pildot BoomRiga valdes priekšsēdētāja pienākumus. Viņš vēlas kļūt par vēl gudrāku, atbildīgāku, mērķtiecīgāku un pieredzējušāku personu.

Kristaps atceras, ka, ierodoties studēt universitātē, juties kā viens no miljona, taču viņu pamanījis kāds profesors un uzaicinājis pēc lekcijām pastrādāt papildus. Tā bijusi Kristapa iespēja sev noticēt un sevi pierādīt.

Kā nākamo savas izaugsmes pagriezienu viņš atceras tā saucamo pičošanu jeb sava produkta prezentāciju vienas minūtes laikā. “Tur nav uzskates materiālu, tur esi tikai tu un tava mute. Tajā mirklī tu sāc domāt, un tu saproti, kas ir svarīgi un kas nav.” Kristaps atzīst, ka pičošana ir lieliska iespēja strādāt pašam ar sevi, jo nākas analizēt katru minūtē paveikto sīkumu.

Apkopojot vērtīgāko no savas pieredzes, Kristaps dosies uz skolu ar iedvesmu un vēlmi skolēnos attīstīt patstāvību. “Es vēlētos iemācīt skolēnam noticēt savam spēkam, iegūt pārliecību, ka arī viņš var, un, lai to darītu, nepietiks tikai ar sēdēšanu malā.” Viņš ir pārliecināts, ka skolotājam ir jāstrādā tā, lai skolēni uz skolu nāktu ar interesi un mājās ar prieku strādātu papildus. Un Kristaps būs tieši šāds skolotājs un saviem skolēniem novēl: “Esi tu pats, nekad nepadodies un vienmēr vēlies vairāk!”