Katrīna Vītola  Angļu valodas, modes mārketinga un tūrisma mārketinga skolotāja

Katrīna Vītola
Angļu valodas, modes mārketinga un tūrisma mārketinga skolotāja

Izglītība: Latvijas Kultūras akadēmija, bakalaura programma Latvijas un Lielbritānijas starpkultūru sakari, 2003
Intereses: īsfilmu un animācijas filmu veidošana un režisēšana
Pieredze: darbs mārketinga jomā SIA Žurnāls Santa, izdevniecībā STILUS, Eirovīns, nodarbību (modes mārketinga) vadīšana skolniekiem

Skola, kurā strādā: Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums (bij. Rīgas Purvciema amatu vidusskola)

"Pieteicos Iespējamā misijā galvenokārt tāpēc, ka esmu pastrādājusi skolā un saprotu, ka man to patīk darīt," saka Katrīna. Viņa māca modes mārketingu Rīgas Purvciema amatu skolā un paralēli strādā izdevniecībā STILUS par mārketinga un realizācijas daļas vadītāju. Katrīnas darba pieredzē ir mārketinga projektu vadīšana izdevniecībā Santa un angļu valodas pasniegšana Valsts sociālās integrācijas aģentūrā, tolaik koledžā RRC.

Katrīna ir pārliecināta, ka vēlas strādāt par skolotāju un atzīst, ka bez pedagoģiskās izglītības ir diezgan grūti atrast darbu, jo priekšroka tiekot dota profesionāliem skolotājiem, nevis speciālistiem, kas strādā konkrētā jomā. „Tāpēc Iespējamā misija ir lielisks veids man kā profesionālim un cilvēkam ar pieredzi mārketingā, strādāt skolā un ieinteresēt jauniešus par šo jomu. Šī programma ir saistoša ar to, ka tā dod man iespējas turpināt mācības Latvijā un dod praktisku pieredzi.“

Katrīna vēl nezina, kādu priekšmetu viņa mācīs. „Tie varētu būt biznesa pamati vai kulturoloģija - divas ļoti atšķirīgas disciplīnas, bet arī es pati tāda esmu. Esmu beigusi Kultūras akadēmiju un strādājusi biznesa vidē." 

Vaicāta, kas līdz šim skolotājas darbā viņai ir devis gandarījumu, Katrīna uzbur konkrētu situāciju: „Tas, ka viņi pirmdienas rītā atnāk uz stundu, kaut var neatnākt. Brauc no laukiem svētdienā, lai pirmdienā būtu stundā. Mācību daļas vadītāja ienāk un brīnās, ka viņi visi ir atnākuši, ka citiem skolotājiem tā nav. Tad man ir gandarījums. Biznesa vidē ir citādi – lielas naudas, lieli budžetu, liela publicitāte – tur ir citādi sasniegumi un gandarījums. Bet tā, ka pats smaidi un sirds smaida – tā ir, strādājot ar jauniešiem!”