Kārlis Kravis  Bioloģijas, ķīmijas, fizikas un dabaszinības skolotājs

Kārlis Kravis
Bioloģijas, ķīmijas, fizikas un dabaszinības skolotājs

Skola, kurā strādā: Rīgas 1. Tālmācības vidusskola

Skolas, kurās strādāja: Aizupes pamatskola (2009. - 2011.), Rīgas Kultūru vidusskola (2011 – 2013).


Iegūtā izglītība: LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultāte, bakalaura studiju programma (2009), 2013. gadā absolvējis fizikas skolotāju programmu un ieguvis kvalifikāciju „Vidējās izglītības fizikas skolotājs”.

Šobrīd: Projektu vadītājs fizikas portālam FIZMIX.
Intereses: Skriešana un orientēšanās, zinātniskā literatūra.
Aktuāli: Strādājot ar Latvenergo sociālā projekta fizikas portālu FIZMIX, es esmu ļoti priecīgs, ka esmu mācījies Iespējamā Misijā (IM) un joprojām uzturu kontaktus ar programmu. Strādājot Aizupes pamatskolā un mācot nereāli daudz priekšmetus (piecus!), es sāku ierakties fizikā kā skolotājs, pēc programmas absolvēšanas, sāku strādāt Rīgas Kultūru vidusskolā par vidusskolas fizikas skolotāju, bet tālāk nonācu jau Latvenergo kā FIZMIX projekta vadītājs. Šajā ziņā milzīgs nopelns ir IM, jo neatlaidība, uzdrīkstēšanās un vēlme mācīties ir prasmes, ko man iedeva programma. Un ja tas viss tiek apvienots ar paša darba izvērtēšanu pēc padarītā un kļūdu labošanu, ideāli, tad ar smaidu dodies darīt lietas.

Man izglītībā ir svarīgi, lai Latvija nostātos starp pasaules labākajiem izglītības piemēriem. Bet tam ir vajadzīgs komandas darbs, kamēr mēs čīkstēsim un paiesim garām pakritušiem cilvēkiem, izliekoties tos neredzot, mums šāda izglītība nebūs. Tāpēc es cenšos darīt visu, kas manos spēks, lai šo līmeni paceltu dienasgaismā, kaut varu izdarīt tikai mazumiņu.

Es ieteiktu pievienoties programmai tāpēc, ka iegūt tādus draugus, ar kuriem uzspēlēt kopā futbolu un tajā pašā laikā uzzināt tik daudz viedokļus par lietām, kas notiek. IM ir spēcīga, pašaizliedzīga un ļoti saprotoša cilvēku kopiena, ar kuru vienmēr ir vērts sadarboties.