Kārlis Janisels  Fizikas skolotājs

Kārlis Janisels
Fizikas skolotājs

Skola, kur strādās un priekšmeti, ko mācīs

Ikšķiles vidusskolā fiziku.

Izglītība

Fizikas bakalaura grāds, iegūts Latvijas universitātē.

Pieredze

Studiju gados Kārlis mācības apvienoja ar darbu LU Fizikas un matemātikas fakultātes fizikas katedrā, kur veica datormodelēšanas aprēķinus projektiem Latvijā un Vācijā. Šajā laikā viņš vairākas reizes piedalījies dažādos pieredzes apmaiņas braucienos uz Vāciju. Pēc studiju beigšanas iegūtās analītiskās zināšanas pielietojis finanšu analītiķa profesijā. Periodiski pasniedzis privātstundas fizikā un matemātikā.

Intereses

“Veselā miesā vesels gars”, un līdz ar to - dažādas fiziskas aktivitātes: skriešana, velobraukšana, slēpošana, vingrošana, klinšu kāpšana, ceļošana. Spēlē ģitāru, ļoti patīk gatavot ēst.

Kārlis un IESPĒJAMĀ MISIJA

“Jau absolvējot vidusskolu, apsvēru kļūt par skolotāju. Šobrīd, iegūstot aizvien plašāku darba pieredzi, esmu sapratis, ka vēl joprojām vēlos būt skolotājs.” Šajā procesā Kārlis saskata savu aicinājumu. “IM programma man dos iespēju realizēt savu mērķi kļūt par spēcīgu un modernu skolotāju, kurš spēj sekot līdzi un reaģēt uz pasaules tendencēm.”

Kārli kļūt par skolotāju iedvesmojušas situācijas, kad klasesbiedri skolas laikā jautājuši viņam mājasdarbu pareizās atbildes, bet Kārlis tā vietā viņiem izskaidrojis mācību vielu un atbildējis, lai tālāk galā tiek paši. “Man vienmēr daudz interesantāk ir bijis ar lielu azartu izstāstīt to, ko citi vēl nesaprot.” Gatavojoties eksāmenam, Kārlis skolotājas vietā saviem vienaudžiem vadījis nodarbības.

Kārlis skolā vēlas attīstīt bērnu analītisko, starpdisciplināro un loģisko domāšanu, to paveicot ar jauneklīgu attieksmi, empātiju un zinātkāres enerģiju. Viņš ir pārliecināts, ka skolotājam jābūt tādam cilvēkam, ar kuru gribētos pavadīt visu dienu. Un Kārlis tāds būs.