Jaunumi


SCROLL DOWN

Jaunumi


Iespējamās misijas topošajiem dalībniekiem palīdzēs robots Miks

Izglītības programma Iespējamā misija šī gada 2. oktobrī uzsāka dalībnieku uzņemšanu, kurā šogad palīdzēs UpMatched izstrādātais robots Miks. Čatojošais robots jeb čatbots interesentiem pastāstīs vairāk par programmu un palīdzēs veikt pirmos soļus, lai pieteiktos par dalībnieku.

+ Lasīt tālāk

Iespējamā misija (IM) ir pasaulē pirmais globālā izglītības organizāciju tīkla Teach for All partneris, kas mērķtiecīgu un spējīgu augstskolu absolventu piesaistei izmanto inovatīvo čatbota risinājumu.

Miku izveidojuši IM partneri darba devēja tēla aģentūra ERDA un UpMatched, kas ir vadošie čatbota risinājuma izstrādātāji un ieviesēji personāla piesaistei Baltijā.

"Radīt IM robotu Miku mums bija gods un izaicinājums, jo līdz šim bijām izstrādājuši robotus dažādiem Baltijas uzņēmumiem. Sadarbība ar nevalstisko organizāciju mums un, domāju, arī nozarei kopumā ir jauna pieredze. Šī projekta veiksmīgā realizācija ir pierādījums, ka čatbotu pielietošanai ir nākotnes potenciāls ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī citos sektoros," projekta ieviešanu skaidro Ričards Križanovskis no UpMatched.

Miks IM sociālo tīklu lapā Facebook darbu uzsāka šonedēļ un turpinās līdz pieteikšanās beigām, 2017. gada 1. decembrim. Izmantojot Facebook saziņas lietotni Messenger, Miks sarunāsies ar potenciālajiem dalībniekiem, iepazīstinās tos ar IM programmu, absolventu un dalībnieku pieredzi, kā arī pieteikšanās kārtību. Tāpat sarunas laikā Miks palīdzēs reģistrēties IM pieteikuma anketai, kas ir pirmais solis, lai kļūtu par programmas dalībnieku un divus gadus strādātu skolā, kā arī pilnveidotos Līderības attīstības programmā. Pēc sarunas robots Miks datus nodos IM komandai tālākai dalībnieku atlasei.

Čatbota risinājums ir jauna tendence personālvadībā, kas līdz šim sevi ir veiksmīgi pierādījusi tieši jauniešu vidū un pasīvās auditorijas sasniegšanā, izmantojot sociālos tīklus. Bez papildus personāla resursa čatboti uzrunā plašāku auditoriju, kā arī ātrāk un precīzāk iegūst pamatdatus tālākajam darbinieku atlases procesam.

Iepazīsties ar Miku: https://www.facebook.com/robotsMiks/Septembrī darbu skolās uzsāks vēl 23 Iespējamās misijas skolotāji!

IM jaunais iesaukums! #IM10

IM jaunais iesaukums! #IM10

+ Lasīt tālāk

“Uzdrošināties un būt gataviem pārmaiņām, izaugsmei un attīstībai ir īpašības, kas simbolizē Iespējamās misijas jaunos dalībniekus. Skolēni iegūs jaunus, radošas enerģijas pilnus skolotājus, kuri ar savu līdzšinējo profesionālo pieredzi citās jomās skolā spēs ienest reālās dzīves pieredzi. Liels paldies ģimenēm par atbalstu saviem vistuvākajiem atlases procesā. Tieši ģimene un skola veido personības attieksmi un vajadzību mācīties visa mūža garumā,“ savā uzrunā jaunajiem skolotājiem teica Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

“Jūsu loma skolā ir iemācīt bērniem mācīties un radīt prieku arvien atklāt ko jaunu. Lai arī cik daudz mūsdienās var izdarīt datori, esmu pārliecināts, ka valsts un cilvēces virzību augšup nodrošina cilvēks,”, sveicot skolotājus, uzsvēra Swedbank grupas digitālās stratēģijas vadītājs Ģirts Bērziņš.

“Lai mūsu skolēni kļūtu par labākajiem pasaulē, ir jādara viss, lai katram bērnam blakus būtu pats labākais skolotājs. Esmu pārliecināts, ka tik lielai valstij kā Latvija tas ir pa spēkam. Šogad mums ir izdevies IM dalībnieku un Latvijas skolotāju saimei piesaistīt 23 motivētus cilvēkus, viņi ir atlasīti starp 224 kandidātiem. Paši dalībnieki uzsver, ka tieši atbalsts un kvalitatīvas pilnveides iespējas ir izšķiroši svarīgas veiksmīgam darbam skolā” stāsta IM direktors Kārlis Andersons.

Jaunie dalībnieki pauž pārliecību, ka izglītības joma ir pati svarīgākā valsts sekmīgai attīstībai. Viņi ir gatavi mācīties un strādāt komandā ar kolēģiem, lai šo nozari attīstītu, sākot ar vienu bērnu, klasi un skolu. IM skolotāji jūlijā uzsāks intensīvas apmācības, kuru ilgums ir 6 nedēļas. Tajās viņi apgūs pamata zināšanas pedagoģijā un vadībā. Turpmākos 2 gadus mācības turpināsies, un katram dalībniekam tiks nodrošināts individuāls profesionālais atbalsts. Ar IM 10. iesaukuma skolotājiem tuvāk varat iepazīties IM mājaslapā.

Pieprasījums pēc IM dalībniekiem skolās arvien ir augsts. Piesakās gan jaunas skolas, gan tās, kurām jau bijusi pozitīva pieredze strādājot ar IM dalībniekiem. Skolu direktori uzteic jauno skolotāju motivāciju un entuziasmu darbam skolā, atvērtību un jaunu metožu ieviešanu skolas ikdienā. IM 10. iesaukuma dalībnieki strādās skolās visā Latvijā, tostarp Tukumā, Balvos, Rīgā, Siguldā, Zaķumuižā, Babītē, Ozolniekos, Vecpiebalgā, Priekuļos, Ropažos, Jelgavā, Saulkrastos.


Deviņos gados izglītības sistēmai esam piesaistījuši 141 motivētu un mērķtiecīgu dalībnieku, kuri ik dienu dodas uz skolu ar pārliecību, ka KATRS BĒRNS VAR! Liels prieks, ka skolu pieprasījums pēc šīs pārliecības ar vien pieaug. Vairāk par IM skaitļos, skaties infografikā!MEDIJOS

Misija – skolotājs. Trīs stāsti par kardinālu nākotnes plānu maiņu, lai strādātu skolā

Misija – skolotājs. Trīs stāsti par kardinālu nākotnes plānu maiņu, lai strādātu skolā

Zemessargs, futbolists, reperis – 'Iespējamās misijas' skolotāji vīrieši Latvijas skolās

Zemessargs, futbolists, reperis – 'Iespējamās misijas' skolotāji vīrieši Latvijas skolās

Nils Mosejonoks: "Katrs bērns var!"

Nils Mosejonoks: "Katrs bērns var!"

Mūsu absolventes Ingas Šļakotas 10. klases skolēni no Rīgas Juglas vidusskolas kļūst par mentoriem 5. klases skolēniem.

Mūsu absolventes Ingas Šļakotas 10. klases skolēni no Rīgas Juglas vidusskolas kļūst par mentoriem 5. klases skolēniem.

Madara Grenovska: "Pati dzīve — tā ir nemitīga kustība, pārmaiņas, iespējas, attīstība. Lai turētos uz "dzīves viļņa", ir jākustas, jāpilnveidojas."

Madara Grenovska: "Pati dzīve — tā ir nemitīga kustība, pārmaiņas, iespējas, attīstība. Lai turētos uz "dzīves viļņa", ir jākustas, jāpilnveidojas."


Jaunākie Video