Inga Trabo  Informātikas un ekonomikas skolotāja

Inga Trabo
Informātikas un ekonomikas skolotāja

Skola, kurā strādāja: Līvānu 1. vidusskola (2011.-2013.), Rožupes pamatskola (2012.-2013.)

Iegūtā izglītība: RTU, Inženierzinātņu bakalaura grāds datorzinātnē un datorvadībā

Šobrīd: Programmas Iespējamā misija un Samsung kopprojekts skolotāju IKT pieredzes paplašināšanai un mācību procesa daudzveidošanai. 

Intereses: Kino, laba literatūra, mūzikas baudīšana visdažādākajās formās - klausoties, dejojot, dziedot, spēlējot.

Aktuāli: Programmā esmu satikusi ļoti daudz līdzīgi domājošus cilvēkus, lieliskus profesionāļus, kuri iedvesmo kļūt arvien labākam un, kas īpaši svarīgi šodien, – cilvēki, uz kuriem varu paļauties.

Divi gadi skolā un programmā man bijuši pilni intensīvas regulāras reflektēšanas, mērķu uzstādīšanas, sevis pārvarēšanas un mācīšanās no kļūdām, tāpēc šie paradumi ir manā ikdienā arī šodien, un palīdz man turpināt augt. 

Iespējamā misija man viennozīmīgi ir parādījusi ko nozīmē kvalitāte vairākās jomās, kaut vai tik praktiskās, kā sapulču/semināru organizēšana vai sarunu vadīšana. 

Runājot par man svarīgo izglītībā… Par šo es varētu runāt daudz, bet galvenā atziņa, kurai es ticēju vēl pirms dalības programmā – tieši skolotājs ir atslēga visam, tāpēc nozarei būtu jānodrošina, lai skolās būtu labākie no labākajiem, atvērtiem prātiem, degošām acīm, ticību bērniem, gatavi paši mācīties, un motivēti to darīt ilgtermiņā. Un vēl es noteikti gribētu, lai mēs jauniešiem arvien vairāk attīstītu kritisko domāšanu, atbildību un patstāvīgās mācīšanās prasmes.