Imants Auziņš  Matemātikas un ekonomikas skolotājs

Imants Auziņš
Matemātikas un ekonomikas skolotājs

Izglītība: pēc Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas beigšanas vienu gadu studējis Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē, pašlaik beidz Rīgas Ekonomikas augstskolas Ekonomikas un uzņēmējdarbības bakalaura programmu.
Pieredze: piecus gadus dzied korī Kamēr..., studiju laikā strādājis par pasniedzēja asistentu statistikas kursā, ir izmēģinājis uzņēmēja lomu, veicis tulka darbu.
Intereses: vokālā mūzika, jo īpaši kora mūzika, ļoti patīk japāņu animācija.

Skola, kurā strādā: Baložu vidusskola

Imants pašlaik beidz bakalaura programmu Rīgas Ekonomikas augstskolā, un ir krustcelēs, ko darīt tālāk. „Mācības man patika, tomēr vēl neesmu atradis jomu, par kuru degtu, tāpēc esmu nolēmis izmantot citas iespējas. Iepazīstoties ar misijas aktivitātēm, likās, ka tas ir viens no veidiem, kā iegūt ļoti plašu ieredzi.” Imants uzskata, ka dalība Iespējamā misija ir labs apvienojums iespējām - gan attīstīt sevi, gan dot citiem.

Skolotāja loma Imantam nav sveša. Divus gadus viņš bija pasniedzēja asistents statistikas kursā. „Pirmajā gadā vadīju seminārus studentiem - tie bija labi novērtēti. Šogad vērtēju studentu eksāmenus. Sapratu, ka man patīk šī darba pedagoģiskā puse: izskaidrot lietas, kas nav tik vienkāršas, vadīt, strādāt ar cilvēkiem.”
Imants bez lepnības saka, ka viņa ir problēma ir talantīgums dažādās jomās. Līdz ar to profesionālo ceļu izvēlēties neesot viegli. „Atceroties savas skolas gadus, bija sajūta - nu, ko gan skolotāji saprot par manām izvēlēm un grūtībām.” Strādājot ar skolēniem, Imants gribētu palīdzēt jauniešiem domāt par nākotnes iespējām, un cer, ka nelielā vecuma starpība būs viņa sabiedrotais.

No pieredzes, kas noderēs skolā, Imants īpaši izceļ darbu ar studentiem, tomēr viņa bagāža ir krietni vien bagātāka. Modernās dejās, teātris, koris Kamēr...
Imants domā, ka pienāks brīdis, kad viņš nopietni veidos karjeru vienā jomā. „Pašlaik man ir dota brīvība - gūt zināšanas un pieredzi, un pielietot to, ko esmu uzkrājis.”