Dace Zariņa  Angļu valodas skolotāja

Dace Zariņa
Angļu valodas skolotāja

Izglītība: Bakalaura grādu sabiedriskajās attiecībās ieguvusi Biznesa Augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātē. Mācījusies Rīgas Mākslas un dizaina vidusskolā. Šobrīd Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē iegūst maģistra grādu projektu vadīšanā.

Pieredze: Darba pieredzi Dace guvusi, strādājot par projektu vadītāju biedrībā Avantis, A/S Diena un SIA Marta sula.

Skola, kurā strādā: Olaines 1.vidusskola

Dace strādājusi brīvprātīgās darbu, bijusi jauniešu brīvā laika aktivitāšu vadītāja, bērnu vasaras nometnē ASV likusi lietā savas zināšanas vizuālajā mākslā un keramikā.

Ar sportu Dace nodarbojusies profesionālā līmenī, spēlējot basketbola klubos Latvijā, Francijā, Itālijā un Beļģijā.

Iespējamā misijā galvenais mērķis Dacei ir skolēnus iedrošināt uz rīcību un aktīvu darbību, rādīt viņiem vēl nezināmas iespējas. 

Par darbu skolā Dace ir domājusi jau krietnu laiku, un, uzzinot par Iespējamo misiju, šo sapni beidzot spēs īstenot. Viņa  zina, ka ar savu entuziasmu un dzīvesprieku varēs aizraut skolēnus. 

„Vēlos parādīt jauniešiem, ka ir tik daudz dažādu iespēju, no kurām nevajag baidīties. Daloties ar savu līdzšinējo pieredzi, vēlos iedrošināt un motivēt viņus darbībai. Uzskatu, ka šis projekts ir vērtīgs arī manai personīgajai izaugsmei,” saka Dace.