Bruno Bahs  Vizuālās mākslas skolotājs

Bruno Bahs
Vizuālās mākslas skolotājs

Skola, kurā strādāja: Olaines 1. vidusskola (2009.-2011.), Iecavas internātpamatskola (2012.-2013.), Rīgas 1. Tālmācības vidusskola (2014.-2015.) un Lielupes vidusskola (2015.-2016.)

Iegūtā izglītība: Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūtā iegūts prof. bakalaura grāds Materiālu tehnoloģijā un dizainā. Produkta dizainera kvalifikācija

Šobrīd: Vizuālās mākslas skolotājs Bauskas Valsts ģimnāzijā un fizikas portāla www.fizmix.lv karikatūrists.

Aktuāli: Biedrības "Iecavas Jauniešu padome" dibinātājs un valdes loceklis, prezentēšanas prasmju semināru vadītājs. Manus zīmējumus var apskatīt portālā www.brunobahs.com.
Dažādība ir mana pieeja dzīvei. Man ļoti patīk zīmēt, mācīties un ietekmēt procesus sabiedrībā. Vienmēr uzdodu jautājumus. Ja nerodu atbildes, ilgi domāju, pārdomāju un gala rezultātā izskrienu krosiņu, lai sakārtotu domas. 
"Iespējamā misija" ir iedegusi manā ceļā svarīgas norādes, kuras iepriekš savā dzīvē netiku saskatījis. Tieši pateicoties šīs organizācijas aizsāktajiem pārmaiņu procesiem manā personībā, esmu sapratis, ko es vēlos dzīvē darīt un kas mani padara patiesi laimīgu. 
Jo vairāk varam, jo pasaule pilnāka top! Darām!