Ance Jaks  Latviešu valodas un žurnālistikas skolotāja

Ance Jaks
Latviešu valodas un žurnālistikas skolotāja

Izglītība: Žurālistikas bakalaura grāds iegūts Rīgas Stradiņa Universitātes Komunikācijas fakultātē. Ance piedalījusies ERASMUS apmaiņas programmā Bulgārijā, mācījusies Amerikāņu universitātē. Beigusi Jelgavas Valsts ģimnāziju.

Pieredze: Savu pirmo darba pieredzi Ance guvusi, strādājot RSU studentu medija Runā skaļāk studentu televīzijā Runā TV – bijusi producente izklaidējošos ziņu raidījumos, vadījusi komandu un mācījusi jaunāko kursu studentus.

Skola, kurā strādā: Ozolnieku vidusskola

Ances mācību prakse notikusi portālos Ir.lv un 7guru.lv, kur viņai bijusi iespēja gatavot ziņas un apgūst žurnālista amata smalkumus. Kā jauno žurnālistu organizācijas FEJS Latvija valdes priekšsēdētājas vietniecei, viņai ir bijusi iespēja tikties ar daudziem pašmāju un ārvalstu žurnālistiem, kas palīdzējis profesionālajā izaugsmē.

Anci interesē fotogrāfēšana, šūšana, dziedāšana un pavārmāksla.

Programmā Iespējamā misija Ance vēlas jauniešos atraisīt viņu dotības un talantus, palīdzēt noticēt, ka jebkurš sapnis ir piepildāms, ieguldot mērķtiecīgu darbu. 

Ance saka, ka strādāt skolā vai augstskolā vienmēr ir bijis viņas lielais vilinājums, jo darbs bērniem viņai patīk daudz vairāk nekā darbs ar pieaugušiem. 

„Mācot citus ir iespējams daudz iemācīties pašam”, domā Ance, sakot, ka viņai piemīt personiskās kvalitātes, iemaņas un vēlēšanās labi strādāt un iekļauties skolas kolektīvā.